Сумські прикордонники отримали службові квартири

Службові квартири отримали 80 сумських прикордонників. Більшість серед тих, хто відкрив двері нових осель, це бійці, що пройшли зону АТО, стало відомо Вісті Ньюс. У 2018 році кампанію з видачі житла продовжать, із бюджету планують виділити кошти, щоб забезпечити квартирами поліцейських та рятувальників.

Вручення нових квартир відбулося в межах програми з забезпечення житлом військовослужбовців України. Подію приурочили до 25 річниці від дня створення Сумського прикордонного загону.

Петро Цигикал, голова Державної прикордонної служби України:

Тут, серед вас, дуже багато військовослужбовців, які проходили військову службу безпосередньо в зоні проведення антитерористичної операції. Хочу вам подякувати за це і хочу сказати, що держава в цілому, уряд і міністр піклується про вас, ваші сім’ї, про ветеранів.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:

Кожен з вас знає, як важливо нести службу бездоганно. Для цього треба знати, що в тебе вдома все гаразд.

Під час зустрічі міністр внутрішніх справ зазначив, що у 2018 році ключі від нових помешкань отримають поліцейські та представники ДСНС. Кошти розраховують на більше ніж дві сотні квартир. Урочисті входини в нове житло прикордонники почали зі згадки про полеглих побратимів. Хвилиною мовчання вшанували загиблих на Луганщині 28 вересня прикордонників.

Залишити відповідь