Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

“Сумасшедшие ученые” – хто започаткував наукові шоу в Україні та чому вони не втрачають популярності?

Наукові шоу – розвага, що вчить, і освіта, яка вражає. Як харківський проект підхопила вся Україна. У програмі “Вісті. Тема дня” розумний і веселий Професор Траут або ж Олександр Кобзін. Він багато років тому першим в країні презентував наукові шоу, і зараз він є керівником шоу “Сумасшедшие ученые”, і хто б як не він у студії новин взявся зробити блискавку та продемонструвати чари фізики? Про користь освіти та науки на практиці, про те, як зацікавити дитину яскравим світом експериментів, про україно-польський проект “Наукові пікніки” та європейські турне.
Олександр Кобзин і “Сумасшедшие ученые” довели – цей світ вартий, аби його пізнавали й робили з цього шоу. Професор Траут радить всім бути у пошуку нових ідей і джерела натхнення, а поки сам готує новий проект, в якому поєднає науку і музику. Старт свого експерименту він вже показав на фестивалі KharkivMusicFest. Більше у програмі, дивіться!

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023