Суддю судитимуть за підозрою в хабарництві

30 тисяч доларів США за «вирішення питання» — обласна прокуратура направила до Слов’янського міськрайонного суду Донецької області обвинувальний акт стосовно судді за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах.

За даними слідства, у грудні 2020 року суддя Донецького окружного адміністративного суду, перебуваючи у Харкові, повідомив директору приватного підприємства, що в Касаційному господарському суді Верховного Суду у нього є нібито знайомі, з якими він за винагороду може вирішити судові питання на користь зазначеного підприємства.
Суддя повідомив, що за скасування Верховним Судом рішення Господарського суду Донецької області та постанови Східного апеляційного господарського суду і, як наслідок, повернення справи на новий судовий розгляд в першу інстанцію, директор підприємства повинен передати йому 30 тис. доларів США.
18 травня 2021 року, у м. Слов’янськ одразу після одержання 30 тисяч доларів США суддю затримано з метою забезпечення збереження доказів.
У ході обшуків, проведених в автомобілі судді, вилучено зазначену суму коштів.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.