Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Суд у справі про теракт біля Палацу спорту у Харкові затягують – прокуратура

Прокуратура прокоментувала перебіг судових засідань у справі про теракт біля Палацу спорту. Тут кожне чергове засідання починається з відводу судді, як стало відомо Вісті Ньюс. Тож прокурор Харківської області переконаний – розгляди справи затягують. Минулого року суд практично завершив розгляд, та в березні 2017 суддя пішла у декрет. З того часу мало не кожне засідання у справі починається з клопотання про відвід. Їх Юрій Данильченко вважає необґрунтованими. Крім цього засідання переносилися і через погане самопочуття підсудних. До всього у двох із них ще й закінчилися контракти з адвокатами. Тож нові захисники наразі ознайомлюються з матеріалами справи. Нагадаємо, що 22 лютого 2015 року біля під час “Маршу гідності” стався теракт. Тоді загинули четверо людей, ще дев’ятеро були травмовані.
 Юрій Данильченко, прокурор Харківської області:
Ну здесь у нас идет полное понимание с Фемидой. На все наши ходатайства в плоскости уголовно-процессуального законодательства суд откликается с моей точки зрения с полной аргументацией основанной на действующем законе. Мы хлопотали перед судом о том, чтобы судебные заседания происходили как можно чаще.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023