Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Суд Харкова у справі Дронов-Зайцева прийняв результати експертизи, проведеної у Дніпрі

Суд у справі ДТП на Сумській прийняв результати незалежної експертизи, проведеної у Дніпрі, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, її ініціював адвокат одного з водіїв – Геннадія Дронова. Експертам вдалося встановити швидкість автівки Олени Зайцевої, за їхніми даними, “Лексус” рухався 106 км на годину. Встановлені дані піддають сумніву та намагалися оскаржити як захист Зайцевої, так і прокуратура. Проте суд все ж оцінить експертизу як належне доказ при винесенні рішення.

Ігор Омельченко, прокурор у справі:

Дані експерти, які провели цю експертизу, вони не мають спеціальності щодо дослідження відео та фото файлів, зображень взагалі. Тому якимось чином досліджувати цю експертизу щодо її достовірності. Я вважаю, що вона взагалі досліджена необ’єктивно. І тими експертами, які не могли її проводити. Допитувати їх недоцільно, ми тільки будемо витрачати час.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:

Ця експертиза повинна вплинути на хід самого процесу, на те, що, дійсно, треба встановити факти й відобразити їх у зміненому обвинувальному акті. Мені здається, це було з точки зору, позиції прокурора, тому що конкретна швидкість має бути відображена в обвинувальному акті. Добре, що було встановлено те, що водій “Лексусу” Олена Зайцева могла на такій швидкості уникнути ДТП.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023