Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Суд Дніпропетровської області заарештував екс-бойовика так званої “ДНР” Лусваргі

Суд Дніпропетровської області заарештував бойовика, громадянина Бразилії Рафаеля Маркуса Лусваргі, як стало Вісті Ньюс. Іноземця взяли під варту на 60 діб без права на заставу. Саме такого запобіжного заходу і просила прокуратура. Нагадаємо, 4-го травня в Києві активісти схопили бразильця – екс-бойовика так званої “ДНР” Лусваргі. Він вже знайомий з українськими судами – іноземця раніше суд вже засудив до 13-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Але Апеляційний суд Києва скасував вирок бразильцю, і повернув справу на стадію судового слідства. На судових засіданнях Лусварга повністю визнав провину і заявив, що розкаюється. Слідчі довели, що в 2014 – 15 роках Лусварга перебував у складі підрозділу так званої “ДНР, де керував ротою, був інструктором і розвідником, безпосередньо брав участь в бойових діях в Донецькій області, і також займався вербовкою іноземців.

Олена Гітлянська, начальник Управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю СБУ:
Зараз Лусварга знаходиться у нас. Ми дякуємо активістам за їхню активну громадську позицію. Ми працюємо виключно в правовому полі, зараз ми будемо проводити роботу з цією людиною.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023