Сучасні методи лікування проблем зору в Харкові. Поради спеціаліста

Гість — Андрій Євтушенко — офтальмолог, лікар вищої категорії, член Європейського товариства вітреоретинальних хірургів і Європейського та Американського товариств катарактальних і рефракційних хірургів, головний лікар центру відновлення зору «Ай-Кью Клінік».

Європейська медицина в Україні — це не міф. У харківському центрі відновлення зору «Ай-Кью Клінік» з’явився новітній апарат, який дозволяє проводити лазерну корекцію зору на найвищому рівні. Адже тепер в клініці працює незамінний помічник — лазер WaveLight EX500.

В Україні вже тривалий час існує традиція: вірити західним спеціалістам у галузі медицини. І в разі необхідності хірургічного втручання, шукати клініки за кордоном. Центр відновлення зору «Ай-Кью Клінік» руйнує цей стереотип і доводить, що він готовий не лише стати гідним конкурентом європейським закладам, а й, на думку пацієнтів, перевершити їх як у якості інноваційного обладнання, так і в професійності лікарів.

Андрій Євтушенко, головний лікар «Ай-Кью Клінік»:
Существуют два главные признака «Ай-Кью Клінік«: первое — это команда профессионалов, второе — сверхновое, инновационное оборудование, которое позволяет нам с высочайшей точностью проводить операции при катаракте, при тяжелейшей патологии сетчатки и стекловидного тела и лазерное вмешательство на сетчатке. Сегодня мы с гордостью говорим, что в «Ай-Кью Клінік» установлен первый в Харькове эксимерный лазер новейшего пятого поколения Е-Х 500, который позволяет вывести лазерную коррекцию в нашем городе, регионе на совершенно новый качественный уровень, обеспечив максимальную безопасность и эффективность этой процедуры.

Ексимерний лазер Alcon WaveLight EX 500 розроблений спеціально для проведення персоналізованої процедури лазерної корекції зору. Alcon WaveLight EX 500 з робочою частотою 500 герц є найшвидшим у світі ексимерним лазером. Час видалення 1 діоптрії складає всього 1,4 секунди, а корекція — 7 діоптрій на лазері Alcon Wavelight EX-500 займає менше 10 секунд. Лазерна система WaveLight EX500 має найбільшу у світі швидкість стеження за оком, а час відклику під час лазерної корекції — 2 мілісекунди.

Вальд Дітмар менеджер з міжнародних клінічних тренінгів ALCON:
Сьогодні ми в «Ай-Кью Клінік» в Харкові проводимо семінар на Лазері EX 500. «Ай-Кью Клінік» — це перша клініка в Харкові, хто встановив цей лазер. Це найшвидший лазер на ринку. І дає найвищу якість лазерної корекції, що підтверджено Американським федеральним управлінням нагляду за якістю медичних технологій. Якщо б я мав шанс позбутися окулярів, я б обрав саме цей лазер.

Центр відновлення зору «Ай-Кью Клінік» пропонує повний спектр офтальмологічних послуг на найвищому професійному рівні: Комплексна діагностика Лазерна корекція зору Хірургія катаракти Хірургія захворювань сітківки Дитяча офтальмологія Для пацієнтів «Ай-Кью Клінік» — лояльні ціни і обов’язково спецпропозиції. Так, усі пенсіонери мають чудову нагоду зробити повну діагностику зору на найсучаснішому обладнанні усього за 250 грн. У разі, якщо вам потрібна операція з видалення катаракти, на вас чекає знижка 1000 грн на кожне око. А для тих, хто вирішив позбутися окулярів та зробити лазерну корекцію, — уперше в Харкові, за підтримки виробника найшвидшого у світі лазера Alcon Wave light EX-500 — знижка 5000 грн на 2 ока. Поспішайте, бо така цікава пропозиція діє лише у березні.

Ай-Кью Клінік, вул. Лермонтовська, 15 тел. 766 -56-76

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100