Стрес-система Гарда – атовець у Харкові вчить жінок самооборони

Захистити себе від нападника будь-чим, що є під руками. Екс-атовець організував у Харкові курси жіночої самооборони. Стрес-система “Гарда” дає навички рукопашного бою, вчить користуватися холодною зброєю та стріляти. Курси вже пройшли більше сотні жінок, і кілька разів їм, на жаль, довелося застосовувати їх у житті під час самооборони.

Гарда  це елемент ножа, який захищає руку. І це ж курси самооборони для жінок.

Стрес-систему започаткував харків’янин Ігор Пушкарьов. Вчить рукопашному та ножовому бою, стріляти та не панікувати.

Ігор Пушкарьов, засновник стрес-системи з самооборони для жінок:

После того как я принимал участие в боевых действиях, для меня самой страшной мыслью было не то, что может случиться со мной на передке, а то, что может произойти с моими близкими, моей женой в городе.

Одну тему тут вчать 3 місяці. Навчання доступне і підліткам, і пенсіонеркам. Тут лікарки, домогосподарки, підприємиці. Часто до Гарди приходять після пережитих нападів. І до наступного форс-мажору жертва перестає бути жертвою.

Наталя та Людмила, пройшли курс рукопашного бою:

У меня была такая ситуация – на остановке ко мне пристал молодой человек. Ну, справилась я с ним руками. Даже не пришлось ничего доставать.

Спасибо тренер, научил. Фрагмент видио в замедленной съемке.

Опубліковано Татьяною Черкасовою Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Безпека тільки в твоїх руках, і розгубитися неможна. Це перше, чому вчить тренер. Тому дівчат готують до життєвих ситуацій і відбиватися всім, що є в сумці чи просто під ногами.

Тетяна, пройшла курс рукопашного бою:

Можешь идти по улице, а у тебя могут вырвать сумку. Кто-то захочет с тобой пообниматься, схватить за плечи или за горло.

Замість іспиту в учениць реальний бій. П’ятірка спортсменів імітують напади. Говорять, готові до всього. Вага вдаваних кривдників – 120, 100, 80 і 60 кіло.

Андрій Ващук, спортсмен, грав нападника:

Сказали, що потрібен великий чоловік, для того щоб побути трохи манекеном.

Арині 12 років. Її супротивник утричі важче. Мала робить усе, щоб захиститися.

Арина Ткаченко, пройшла курс рукопашного бою:

Было страшно. Когда начали забирать сумку, ты теряешься, что делать. А потом соображаешь. И начинаешь всякие приемы делать.

Не очікуючи такого відпору, чоловіки накивають п’ятами.

Олександр Арцт, спортсмен, грав нападника:

Поработать мешком, чтобы кто-то научился, только полезно. Мужиков здоровых не испугались, буцать начали хотя бы в дружеском формате – уже хорошо. А там на уровне навыка, где-то стрельнет, поможет – дай бог.

“Гарда” – соціальний проєкт. Дехто після навчань пішов у поліцію, хтось привів вчитися доньок. За час роботи курси пройшли вже кілька сотень жінок.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.