Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Стабільна подача газу для харків’ян – фахівці “Харківміськгазу” продовжують модернізувати мережу

Це газове обладнання прошила понад сотня уламків. У Харкові після обстрілів так виглядали газові труби та ГРП у багатьох районах. Фахівці АТ «Харківміськгаз» виїжджали усувати подібні пошкодження одразу після прильотів, часто працюючи під обстрілами чи в короткий час затишшя. Наразі ж газовики активно ведуть роботи в місті з модернізації мережі.

Наталя Полуектова, ст. майстер групи експлуатації мереж АТ «Харківміськгаз»:

З метою забезпечення безперебійного газопостачання замінили ділянку газопроводу середнього тиску зі сталевої на поліетиленову.

Тільки за квітень цього року аварійно-диспетчерська служба «Харківміськгазу» здійснила близько 600 виїздів на заявки від споживачів.

Марина Зубова, начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ «Харківміськгаз»:

Кошти, які клієнти під час війни сплачують за розподіл природного газу ідуть на збереження інфраструктури, придбання нових труб на заміну знищених комунікацій.

Своєчасна оплата означає стабільну роботу газовиків і комфорт в оселях харків’ян.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023