Справжній весняний настрій від провідного театру Харкова – «Мадригал» у березні

Попереду вихідні дні, тож запасайтеся святковим настроєм разом з «Мадригал».

Театр розпочинає з мюзиклу «Дон Жуан» 6 березня о 18:00. Невгамовна енергія юності і любові… Справжній потік ревнощів, дуель, ніжність та пристрасть.

7 березня об 11:00 на вас чекає неймовірна подорож у світ задзеркалля до “Королівства чарівних дзеркал”.

8 березня о 18:00 покажуть “Король і шут”. Мюзикл за постановкою Олексія Настаченко. Історія про дотепного і винахідливого блазня – єдиного друга молодого короля. Пригоди поза стінами палацу. Але вічне питання, чи може любити король…

13 березня о 18:00- зіграємо у “Королівські Ігри”. Взаємовідносини Генріха VIII і Анни Болейн передані без історичної скрупульозності. Гра, азарт, пристрасть. 14 березня об 11:00 мюзикл для всієї родини «Буратіно», вiдомi пригоди про казкових героїв.

А ось 21 березня об 11:00 відбудеться прем’єра “3D велетень”! Перед вами розкриється неймовірна історія про пригоди зеленого огра, що відправляється на пошуки чарівної принцеси, щоб врятувати її від дракона.

Закінчемо місяць виставою «Який бовдур!» – 27 березня о 18:00. «Його величність випадок» вирішив зіштовхнути лицем до лиця різних і харизматичних людей в один день, в одному готельному номері і… Що ж з цього вийшло? Страшно безглузда, але шалено премила комедія про любов, про дружбу і про найголовніше в житті.

Тож обирайте до вподоби та мерщій за квитками

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.