Справу підлітків, що напали на продуктовий у Києві, передали до суду

Розбій вчинили київські юнаки восени 2017-того. Озброєні стартовим пістолетом, вони обчистили касу, але витрати гроші не встигли, як з’ясували Вісті Ньюс. Як закінчилася історія серйозного розбою з неповнолітніми, дізналися наші журналісти.

Це кадри з камери відеоспостереження в магазині Києва. Двоє невідомих напали на продавців продуктового. Погрожуючи зброєю, молодики витягли з каси 2,5 тисячі гривень. Виявилося – грабіжникам 15 і 14 років.

Катерина Волощук, старший слідчий слідчого управління ГУНП у м. Києві:
Під час вчинення злочину двоє неповнолітніх підлітків погрожували предметом, схожим на пістолет. На даний час висновком експертів стало відомо, що пістолет є стартовим, який можна придбати в будь-якому магазині Києва без дозволу на його носіння.

Горе-грабіжникам далеко винести кошти не вдалося. Одного з них буквально на порозі магазину затримали покупці. Другого – за кілька хвилин піймали патрульні поліцейські. Судитимуть підлітків за серйозною статтею – розбій.

Катерина Волощук, старший слідчий слідчого управління ГУНП у м. Києві:
Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 187 ККУ направлено до Оболонського районного суду Києва. За вчинення кримінального правопорушення передбачено максимальний термін до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Інцидент стався ще в листопаді минулого року, зараз слідчі передали справу до суду. До призначення судом міри покарання, зловмисники перебуватимуть під цілодобовим домашнім арештом.

Залишити відповідь