Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Споживання природного газу “Харківгазом” скоротились на 8 млн – повідомили в АТ

Споживання природного газу “Харківгазом” скоротились на 8 млн. В АТ повідомили, що після переходу АТ «Харківгаз» у державне управління Групи Нафтогаз обсяги виробничо-технологічних витрат природного газу почали зменшуватись.

Анатолій Бистрай, голова правління АТ “Харківгаз”:За І квартал 2023 року відповідні показники по підприємству складуть 29 млн куб. м газу, що на 8 млн куб. м. менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. тому маніпулятивна інформація, яка нещодавно розповсюджувалась ЗМІ, не відповідає дійсності.

В АТ наголошують: наразі підприємство працює в стабільному режимі та в повному обсязі виконує функції оператора газорозподільних мереж на неокупованих територіях Харківської області.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023