“Спортивна студентська спілка України” в Харківській області – майбутнє українського спорту

Відбулась перша установча конференція Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації “Спортивна студентська спілка України” в Харківській області. Місія підрозділу полягає у виконанні багаторічної національні стратегії з розвитку освіти, а також підтримці рухової та оздоровчої діяльності студентської молоді до 2025 року. Нагадаємо, що головою спілки призначили ректора Харківської державної академії фізичної культури Олександра Ажиппо. І саме академія виконуватиме покладені задачі. Побували на відправній конференції й журналісти ВІСТЕЙ.

21 лютого в Малій Академії Наук відбулася перша установча конференція Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації “Спортивна студентська спілка України” в Харківській області. Участь у ній взяли 40 делегатів із різних навчальних закладів регіону, п’ять структурних підрозділів державної влади.

Анатолій Бабічев, заступник голови ХОДА, заслужений працівник освіти:
Харківська область, насправді, робить дуже багато задля розвитку ф/в та спорту, всі професіонали сидять в залі, більшість знаю, тому ви самі можете оцінити той внесок, який робиться ХОДА, особисто губернатором, найбільш спортивним губернатором України Юлією Світличною. Впевнений, що буде результат для розвитку студентського спорту України та Харківської області, тому всім бажаю гарної роботи.

Віль Бакіров, ректор ХНУ, голова ради ректорів Харківської області, академік НАН:
Я очень часто благодарен тем годам жизни до студенческой скамьи и на студенческой скамье, которые посвятил спорту, потому что это очень важный механизм, инструмент воспитания гражданина, человека, личности, это залог его профессиональной карьеры. На “Спортивній спілці” лежит колоссальная ответственность – вовлечь в спорт, пока они ещё молоды, у них есть силы, здоровье и желание, и создать для этого все условия.

На заході також були присутні Людмила Белова директор Харківського регіонального інституту держуправління Національної академії держуправління при Президентові України та Лариса Карпова заслужений працівник освіти України. Під час конференції учасники розглянули одразу декілька питань. Про стан та перспективи розвитку Всеукраїнської громадської організації “Спортивна студентська спілка України” з доповіддю виступив президент організації.

Євген Імас, президент “Спортивної студентської спілки України”, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, д.е.н, професор:
Мы продумали и открытие, и закрытие, и зеленую милю, проведение дня спорта студентов и т.д, потому мы на Харьков возглавляем, как центральная организация, очень большие надежды и как на ведущий регион в стране, столько традиций, сколько есть в Харькове по спорту, практически нет ни в одном регионе.
Також розглянули питання щодо членства у “Спортивній студентській спілці України”, погодили проект положення та концепцію розвитку до 2025 року та затвердили персональний склад керівних та контролюючих органів Відокремленого підрозділу.
Олександр Ажиппо, ректор Харківської державної академії фізичної культури, д.п.н, професор:

Приступаем к практике – теперь будет утвержден руководящий состав – исполнительный комитет так называемый, дальше будет утвержден спортивным студенческим союзом Украины в Киеве, и всё начинаем работать.

До слова, “Спортивна студентська спілка України”, зареєстрована, як у Міністерстві юстиції, так і в Міжнародній спортивній студентській спілці FISU.
Олександр Ажиппо, голова “Спортивної студентської спілки України” в Харківській області:

Меня радует то, что студенческий спорт выходит на новый уровень, мне нравится то, что сегодня студенты являются той базой, той основой для Олимпийского, уже большого спорта. Сегодня студенческому спорту уделяют большое внимание, мы всячески будем поддерживать, будем развивать студенческий спорт, дай Бог всё получится.

Залишити відповідь