Спорт на карантині – у Харкові воркаутери знімають безплатні тренування для підлітків

Перенесли спортзал в онлайн-простір. У Харкові на час карантину команда воркаутерів спеціально розробила програму тренувань для дітей і підлітків. Ролики знімають і викладають на ютуб безкоштовно. І вже близько 200 людей займаються вуличним спортом просто посеред квартир. Приєднатися може будь-хто з будь-якого куточку світу.

Всем доброго времени суток, спортсмены! И мы продолжаем серию наших онлайн тренеровок. И это 3-я тренеровка.

Від початку тижня спортивні зали України порожні. У Харкові ж команда воркаутерів barstylers перемістила тренування в ютуб. Спеціально для підлітків тренери записують силові комплекси.

Іван Криленко, засновник команди воркаутерів barstylers:

Все тренеровки в домашних условиях – то, что рне касается турника и брусьев. Мы полностью с ребятами продумали, прописали. И бесплатно ведем у себя на канале в ютуб, где ребята могут – возрастная категория от 6 до 11 лет – тренироваться. У них будет отдельная программа. И от 12 до 17 лет.

Зазвичай у цій залі галасно – займаються понад 2 десятків юних спортсменів. Тепер у квартирах, спальнях і домашніх спорталах дистанційно займаються вже близько 2 сотень людей. Серед них і домашній воркаутер Тимур.

Тимур, воркаутер:
Всем привет! Меня зовут Тимур. Я занимаюсь спортом дома.

Щоб вуличний спорт був ефективним і безпечним, 10 тренерів 6 разів на тиждень монтують нові відео. Кожне займе підлітка на більш ніж годину. Тренування будуть готувати всі 3 тижні карантину.

Святослав Календін, тренер:

У кого есть баклажки, они берут их используют, либо, кто заранее подготовился, у них есть резины. Как у нас в зале резины сопротивления, тоже с ними работают. Либо всякие подручные средства – некоторые даже детей используют. Поэтому, кто во что гаразд.

Трюки, які воркаутери зазвичай виконують на турніках, переміщуються навіть на письмові столи.

А спортазльне спілкування перейшло в площину коментрів.

И то, что всем нравится, что это бесплатно, очень доступно и информационно

Саме в перші теплі дні березня харківські воркаутери зазвичай виходять займатися на вуличні майданчики. Карантин вніс свої корективи, але, переконані тренери, завдяки ютуб-урокам навіть такі обмеження від спорту дітей не віддалять.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.