Співробітники поліції до Великодніх свят організували кілька проектів для дітей

Писанкарство як терапія. Співробітники поліції організували кілька проектів для дітей, як стало відомо Вісті Ньюс. У Вінницькій області майстер-класи провели дітям із кризових родин, а на Тернопільщині з мистецтвом писанок знайомили самі родини правоохоронців.

Візерунок “пташка” на писанці означає “дитяча душа”. Зібрати довкруги писанок маленьких пташенят вирішили у Вінниці. Місцеві правоохоронці запросили до Музею гончарного мистецтва дітей із неповних родин. Для них провели майстер-клас зі створення писанок. Відповідно до всіх традиції малеча вчилася розфарбовувати яйце, щоб воно стало оберегом.

Учасник майстер-класу:
Я свою писанку подарую мамі. 

Писанкарями стали вихованці з Прибузького інтернату.

Людмила Кузнєцова, начальник ювенальної превенції ГУНП у Вінницькій:
Не залишаємося байдужими до кризової категорії людей. Тому що саме ці дітки є сиротами або напівсиротами, тому увага втому числі і поліції і взагалі людей, не буде ніколи зайвою. 

Терапію мистецтвом у тому числі і писанкарства в музеї зробили відкритою не тільки для дітей. Арт-проект доступний і для участі дорослих.
Ольга Романишена, завідувач науково-дослідним відділом музею гончарного мистецтва:
Цього року ми навіть почали співпрацю з реабілітаційними центрами нашого міста. Це “Гармонія” і “Поділля”. 

А ось тернопільські поліцейські влаштували розвантаження родинам правоохоронців. В управлінні поліції на майстер-клас з писанкарства запросили мам і тат, які працюють у правоохоронній системі, та їхніх дітей.

Михайло Козюк, начальник сектору з психологічного забезпечення ГУНП в Тернопільській області:
Якщо ми з дітьми займаємося таким світлим і духовною справою, дуже важливо відчути єднання наших поліцейських із нашою сім’єю. 

Леся Голик, молодіжний мер Тернополя:
Бачити тата, який теж невпевнено малює по тій писанці, невпевнено в нього це ще виходить, чи маму. Чи дитина, яка відчуває підтримку батьків, – це дуже важливо.

Ідея прийшлася до вподоби і дітям, і дорослим. Не виключено, що писанкарство напередодні Великодня стане традицією для тернопільської поліції.

Залишити відповідь