Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Спектакль «Попелюшка і театр тіней» (Харків, 7.01.2018)

Новорічний подарунок від Театру Тіней «TEULIS» – спектакль «Попелюшка і театр тіней».

Сім’ї Києва, міст України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн в захваті аплодували шоу театру тіней «TEULIS». Прийшов час прем’єри, першого дитячого спектаклю «Попелюшка і театр тіней».

В основу сюжету вистави лягла знаменита історія, написана Шарлем П’єро. Жила була дівчинка, радісна і безтурботна. Вона була оточена любов’ю і увагою. Але скоро настала пора, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухою і її дочкою.

На превелике щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням і працьовитістю, і за це була винагороджена сповна. У казці «Попелюшка і театр тіней» теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що в наш час все відбувалося б саме так, як і 200 років тому?

Поєднання жанру театру тіней і 3D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію новою та унікальною.

Ви хочете побачити, як створюються справжні чудеса: побачити як феї шиють Попелюшці справжню 3Dсукню, опинитися в середині чарівних годин за хвилину до півночі? Тоді поспішіть на наше шоу!

Дітям до 5 років без надання окремого місця вхід безкоштовний.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023