Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Souljust – нова українська зірка. Слухаємо українське!

Підтримуємо своїх. Слухаємо українське! Як сказала відома продюсерка Ірина Горова в інтерв’ю журналу Forbes: «Цьогорічна поява рекордної кількості нових талановитих виконавців потребує уваги». Тому починаємо вас знайомити з новими іменами в українському шоубізнесі.

Souljust (Дмитро Баскаков) – автор та виконавець власних пісень. Народився у місті Тараща Київської області, зараз живе та працює в Києві. 10 лютого 2023 року Souljust презентував свою вже другу композицію «Ти все знаєш». У пісню вкладені власні емоції та особиста історія виконавця.

«Це розмова. Це те, що б я хотів сказати, те, що відчуваю. Але ця розмова не про сум. Вона просто сумна», – коментує Дмитро.

Під час війни нам всім є що сказати один одному, бо багатьом з нас бракує рідних поруч. Тому нова пісня Souljust – це те, що переживає багато людей зараз.

Перша композиція Souljust присвячена місту Київ. Mood-video можна побачити на музичних каналах країни або на нашому сайті.

Souljust – Київ

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023