Соціальні флешмоби на Харківщині – “Тризуб єднає” і “Чоловіки не лупцюють”

Гість – Олексій Курцев, голова громадської ради при ХОДА.

Мешканців Харківщини запрошують приєднатися до двох соціальних флешмобів – патріотичного “Тризуб єднає” і правового “Чоловіки не лупцюють”. Обидва проходять за підтримки громадської ради при ХОДА. У програмі “Вісті. Тема дня” її очільник Олексій Курцев розповів про акції та де вже долучилися до них.

Детальніше про флешмоби:

“Тризуб гуртує”. Це всеукраїнська акція, започаткована Президентом України Петром Порошенком. Флешмоб присвятили дню народження герба – до 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою був прийнятий тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік). Акція є частиною ще більшого вшанування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років. У більшості регіонів країни акція обмежилася кількома днями в березня – 22-25 березня, а в Харківській області флешмоб триватиме до кінця року. Що треба, щоб долучитися до заходу, дивітьсяу відео:

“Чоловіки не лупцюють”. Харківський флешмоб присвячений намаганню зменшити кількість випадків насильства в родинах, жертвами якого стають жінки, діти та і самі ж чоловіки. Проект реалізовують відразу в кількох площинах – правовому, йдеться про перегляд пунктів кримінальних і адмін кодексів, та соціальному, мова про виховання нової свідомості у кожного члена родини (для тих, хто чинить насильство, та тих, хто стає жертвою). У межах проекту організатори запрошують стати прикладом для наслідування відомих чоловіків області. Усіх, хто вже приєднався до флешмобу легко знайти за хештегом “чоловіки не лупцюють”.

Залишити відповідь