Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

SOS! 16-річний герой врятував дідуся-інваліда з палаючого будинку, а сам дуже сильно обгорів

Врятував дідуся з палаючого будинку, а сам дуже сильно обгорів. У Харкові медики рятують 16-річного Єгора Чернецького з Луганщини. Лікарі та медсестри інакше ніж героєм хлопця не називають, юнак розбив вікно та витяг назовні 67-річного чоловіка.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ – номер карти мами Єгора (Чернецька Галина Володимирівна) ПриватБанк 4149 4991 1190 5079

Вогняний інцидент стався в новорічну ніч у Станиці Луганській. 16-річний Єгор приїхав туди з Сєверодонецька, де зараз вчиться. Мав святкувати зі своїм дідусем, коли ввечері їхній будинок спалахнув. Самотужки пенсіонер вийти не міг, йому важко пересуватися – немає однієї ноги. Двері ж в будинку заклинило, тому хлопець повибивав скло та витягав чоловіка через вікно. Єгора спочатку відвезли до реанімації у Лисичанськ, а тепер він у Харкові.

Олена Полещук, заступник головного лікаря з медичної частини:
Стан хлопчика на теперішній час стабільно важкий. Він перебуває у відділенні реанімації опікового відділення, у нього 60% опіків, із них 20% глибокого. Він готується до оперативних втручань. На теперішній час він отримує консервативну терапію.

Постраждалому дуже важко говорити, у нього тільки глибоких опіків більше 20%. Гроші на довготривале лікування та реабілітацію рятівнику збирають волонтери та небайдужі харків’яни. Олександр служив у Станиці Луганській, говорить, не міг не відгукнутися.

Олександр, волонтер, екс-військовий:

Я нашел маму, мы с ней пообщались, сейчас возьму список лекарст, что смогу, то куплю, на что хватит у меня возможностей. Я в лицо его не видел, но когда-нибудь, я считаю, на огненных дорогах кто-то моих детей так спасет.

Вже на наступний тиждень в Єгора запланована перша операція. Зараз провести її не дозволяє виснаженість погорільця-рятівника.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023