Соліст Схід Опера посів перше місце на міжнародному конкурсі артистів балету в Берліні

Соліст балету «Схід Опера» Владислав Босенко здобув перше місце на міжнародному балетному конкурсі Tanzolymp 2019.

Владислав Босенко отримав перше місце і золоту медаль за виконання трьох номерів: танцю Базиля з балету «Дон Кіхот», варіацій з балету «Полум’я Парижа» і танцювального номера Opression.

Це був дуже цікавий конкурс, з великою кількістю учасників з різних країн і авторитетним журі. Звичайно, я дуже задоволений результатом, я довго йшов до цього конкурсу, і відчуваю, що він послужить хорошим поштовхом для подальшого зростання, – зазначив В.Босенко.

Соліст балету «Схід Опера»

У журі щорічного конкурсу Tanzolymp входять представники провідних театрів опери і балету з різних країн світу. В цьому році в журі були представлені майстри з Франції, Німеччини, Бельгії, Грузії, Бразилії, України, Португалії, Китаю, Південної Кореї, Росії, Швейцарії. У складі журі були знаменита Ніна Ананіашвілі з Тбіліського театру опери та балету, зірка балету Паризької опери Agnes Letestu, художній керівник Королівської балетної школи Антверпена Nadia Deferm, директор Берлінської опери Johannes Öhman, легенда радянського балету Володимир Васильєв, зірки балету Національної опери України Катерина Кухар та Олександр Стоянов.

Владислав Босенко на сцені Схід Опера виконує провідні партії в балетах «Лускунчик», «Пер Гюнт», «Дон Кіхот», «Спляча красуня», «Собор Паризької Богоматері» та інших виставах.

Схід OPERA – новий бренд Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка. Під цим брендом восени театр відкрив свій 143-й сезон. Заснований в 1875 році, сьогодні є єдиним національним театром опери та балету на Сході України. У репертуарі – 65 оперних і балетних постановок. Протягом року на великій сцені грається 270 власних спектаклів, в минулому сезоні тут випущено 8 прем’єр. Тільки театральна трупа об’єднує понад 300 артистів, а всього тут працюють майже 750 осіб. Новий бренд покликаний оновити сприйняття театру і запустити інноваційну ідею розвитку театру як сучасного центру музичної і театральної культури, орієнтованого не тільки на класичний репертуар, а й на сучасні та експериментальні постановки, на відкритість новому і просування актуальної української та світової культури в молодіжне середовище.

Залишити відповідь