Собака загриз дитину – чому накинувся ротвейлер ще встановлюють

Страшна трагедія у Харківському селі Піщанка. Ротвейлер загриз 4-річну дитину. Лікарі не змогли врятувати хлопчика  настільки багато було ран і сильною крововтрата. Чому тварина кинулася на малюка, поки невідомо.

У Піщанці сьогодні поховали дитину, яку загриз собака. Дениска єдина дитина в родині, йому було 4.

місцева мешканка:

Родина дуже хороша, бабушка весь час няньчилася з онуком. Брала його на вихідних.

Трагедія сталася вчора. Батьки лишили малюка у бабусі, самі поїхали у справах. Жінка йшла з онуком на прогулянку. І, ймовірно, на лічені хвилини лишила самого. Сусіди переказують, біда сталася просто на порозі.

місцева мешканка:

На порозі схопив ото його собака. Кажуть, що вона перестрибнула цей вольєр. Так бабушка розказує, що вона вивела дитину. А собака, може, дітей не бачила в тих хазяїв… Цей дєдушка  він бивший погранічник, він дуже любив собак. В нього було 2 собаки. Він цю купив недавно.

Бабуся викликала швидку, але медики вже не змогли врятувати хлопчика.

Ігор Бурсук, завідувач красноградського відділення судмедекспертизи:

Весь участок в крови. Брызги везде были крови. Там и бабушку покусала собака, потому что у нее конечности покусаныРаны многочисленные. На головеволосистой части, лице, на груди, шее, животе, на верхних и нижних конечностях.

Смерть настала мгновенно?

По крайней мере, если немгновенно, то в очень быстрый промежуток времени.

3-річного ротвейлера родина завела кілька тижнів тому. Купили через інтернет. Він не проявляв агресії, і став третім собакою у дворі, тварини жили у вольєрі. Зоозахисники наголошують, пес такої породи вимагає посиленої відповідальності. І не самого тільки безпечного вольєру.

Марина Суркова, віце-президентка Асоціації зоозахисних організацій України:

Обов’язково звернутися до кінолога, щоб собака пройшов загальний курс дресування. Це, насамперед, що потрібно зробити. Люди розуміли, що собака вже доросла, їй 3 роки. Люди беручі в дім таку собаку, мають переконатися, що вона безпечна та навчена.

Чому пес кинувся на малюка, поки невідомо.

Ольга Машко, речниця поліції м. Красноград:

За словами працівників поліції, собака агресії не виявляла і поводила себе спокійно. Але собаку все одно довелося приспати. На даний час слідчим призначено низку судових експертиз, які мають встановити, чи були у собаки захворювання, які спричинили агресивну поведінку.

Трагедію розслідують як нещасний випадок.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.