«СНІГОВА КОРОЛЕВА. СИЛА ГАРЯЧОГО СЕРЦЯ» – виставу переносять на 6 січня. Не пропустіть!

Міжнародний театр пригод і фантастики «Каскадер» представляє чарівну різдвяну виставу-мюзикл «СНІГОВА КОРОЛЕВА. СИЛА ГАРЯЧОГО СЕРЦЯ».

! УВАГА! Виставу переносять – з 13 ГРУДНЯ 2020 11:00 НА 6 СІЧНЯ 2021 12:00. Усі придбані квитки дійсні на нову дату. Повернення коштів до 24.12 включно.

Прем’єра мюзиклу відбулася в м. Бремен, в рамках європейського туру, який проходив у 20 містах Німеччини та Австрії.  На сьогодні було показано більше як 200 вистав в Україні та інших країнах світу.

Справжній різдвяний подарунок від творців оригінальних українських мюзиклів: «Аладдін і чарівна лампа», «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Білосніжка. Новорічна історія», «День народження Принцеси», «Кіт у чоботях», «Н-у-у, Заєць, постривай-і-і – !!!», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», які підкорили глядача Німеччини, Австрії та інших європейських країн! Для справжніх цінителів добрих дитячих уявлень, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2021 року!!!

Запрошуємо вас подивитись фантастично дивовижну різдвяну виставу, яка всім припаде до душі «Снігова королева.Сила гарячого серця» за мотивами Г.Х.Андерсена.

Спектакль підходить для дітей всіх категорій: і тих хто вперше знайомиться з казковою історією і тих, хто знає її та гідно оцінить нове сценічне прочитання.
Наш мюзикл-це феєричне шоу європейського рівня з мелодійними піснями, запальними танцями та самими непередбачуваними поворотами сюжету.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.