Сльозогінний газ і конфлікт на ТЦ “Барабашово” – думки сторін

Конфлікт на Барабашово. У понеділок на території торгового центру сталася сутичка з застосуванням сльозогінного газу та штовханиною. В адміністрації ТЦ наголошують, інцидент стався, коли представники радикально налаштованих ініціативних груп перешкоджали роботі виконавців. Останні за рішенням суду звільняли незаконно займане приміщення. Орендар приміщення наполягає на протилежному. У поліції справу будуть розглядати як хуліганство.

На Барабашово стався конфлікт, у ході якого розпилили сльозогінний газ. Причиною став прихід виконавчої служби. Її працівники збиралися звільнити торговельне приміщення від орендаря. На це, зазначають в адміністрації ринку, виконавці мали судове рішення суду. Далі група людей у медичних масках спробувала силою захопити бокс. Коли ж втрутилися сервісні служби торговельного об’єкта, реакція була такою:

 

В адміністрації ТЦ “Барабашово” вважають конфлікт провокацією, а винними у ньому представників новостворених “ініціативних груп”. Дії яких називають радикальними. Адже з боку активістів звучали відкриті заклики до фізичної розправи над співробітниками торгового центру. Постраждав від газу у тому числі і керівник прес-служби ТЦ “Барабашово”.

Сергій Зайцев, керівник прес-служби ТЦ “Барабашово”:

Мы вчера стали свидетелями явно спланированной провокации по поводу этих людей, наших сотрудников. Атакующие, ничего не подозревая, привезли воду в баклажках. У атакующих, эти записи есть, которые были в масках, действия которых были четко спланированы и организованы. Из их рук, из их баллончика я получил достаточно большую дозу.

Підприємець, із чиєї торговельної точки почався конфлікт, із діями виконавців не погоджується. Мовляв, у судових документах враховані не всі факти.

Ганна Білоєдова, підприємець:

Исполнитель Ермоленко начал вскрывать торговый объект, который принадлежит мне. Я пыталась пройти к этому объекту, но эти зеленые человечки всячески препятствовали.

Представники “ініціативних груп” зібрали прес-конференцію, щоб озвучити свою позицію. Адміністрація торговельного центру опублікувала офіційний прес-реліз зі своєю точкою зору, покріпивши її документами, що підтверджують обґрунтованість юридичної позиції. У поліції ж інформують, за фактом подій від 8-го квітня відкрили кримінальне провадження за статтею “хуліганство”.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100