Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Слідство у справі про захоплення Укрпошти у Харкові продовжили

Слідство у справі про захоплення Укрпошти продовжили до 29 березня, як стало відомо Вісті Ньюс. Про це 12-го лютого на прес-конференції заявив прокурор Харківської області Юрій Данильченко. У рамках слідства затриманий Володимир Безух має пройти психологічну експертизу у Дніпрі. Для цього 16 січня підозрюваного направили до клінічної психіатричної лікарні сусідньої області. Результати дослідження мають надійти до Харкова вже 25 лютого. Нагадаємо, Володимир Безух із невідомих причин 30 грудня 2017 захопив пошту. Причини свого вчинку сам чоловік не зміг пояснити й на засіданні з обрання міри запобіжного заходу. Мовляв, все одно ніхто його не зрозуміє.

Юрій Данильченко, прокурор Харківської області:

К концу месяца мы по их информации ожидаем результат на те вопросы, которые поставлены следствием. То есть: вменяем, невменяем, имеются ли психические отклонения и так далее и после того, как мы получим соответствующее заключение, от его результатов будет зависеть и дальнейшее решение следствия по данному уголовному делу.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023