Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Скрипка дітям – благодійний проект від відомої української скрипальки Асії Ахат – Вісті. Тема дня

Скрипки та музичне майбутнє дітям – Асія Ахат у програмі «Вісті. Тема дня».  Ахат дарує скрипки дітям – відома музикант напередодні своїх шоу приїжджає до різних міст України для зустрічей із юними талантами, як стало відомо Вісті Ньюс. Харків у межах благодійного проекту відвідала 20-го березня. Найвідоміша вітчизняна скрипалька напередодні вже в кількох містах завітала до музичних шкіл, де передала навчальним закладам по 3 інструменти. Прагне, щоб у дітей, які через фінансову скруту не можуть дозволити собі скрипку, все ж був шанс навчитися грати. У Харкові Ахат відвідала учнів музичної школи № 12 ім. К. Шульженко.

А вже 28-го березня Асія Ахат представить в Харкові яскраве та драйвове шоу LOVE IS. На ньому запросила зіграти і юні таланти. Тож харківські діти вийдуть зіграти перед сотнями глядачів.
У програмі «Вісті. Тема дня» Асія Ахат щиро поділилася згадками про свою першу скрипку та те, яким був її найбільш пам’ятний виступ перед глядачами. І, звісно, музикант розповіла про своє шоу, яке високо оцінила американська публіка. Хіти та класика змусять підспівувати та навіть танцювати, пообіцяла харків’янам Асія Ахат.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023