Скандал у Харківському районному суді – зеленка і облитий прапор

Облиття зеленкою, зламаний український прапор і сутичка. Скандал у Харківському районному суді Харківської області. На засіданні мали обрати запобіжний захід для підозрюваного у замаху на вбивство, екс-депутата облради Володимира Цимбалюка.

Харківський районний суд мав розглянути запобіжний захід для Володимира Цимбалюка. Чоловік був депутатом обласної ради від колишньої фракції Вітренко, йому інкримінують стрілянину та замах. Конфлікт стався у селі Байрак через земельну ділянку.

 Олександр Зубенко, родич потерпілого:

У нас есть все документы на этот участок. Цымбалюк Владимир Дмитриевич 4 года назад начал претендовать на наш участок. При этой потасовке достал пистолет и начал стрелять, в родственника стрелять. При этом он получил 3 пули в него, и 6 выстрелов сделал из пистолета.

На засідання прибули кілька десятків активістів. Вони вважають, що справу можуть затягти і обурені, що підозрюваному не визначають запобіжний захід. До того ж згадують, що чоловіка хотіли внести у так званий список антидержавних діячів.

Анатолій Ряснянський, активіст:

Когда на таможне взяли его помощника с литературой, он как адвокат, тогда в статусе, защищал его всяческим возможным и невозможным способом. Выкручивался, используя гибридную методику. А что это была за литература? Книга о тактике городских-уличных боев, организации массовых беспорядков.

Коли суддя оголосив про перенесення засідання, вже у холі райсуду відбулася сутичка. У хід пішла зеленка, нею облили кількох людей. Також постраждав державний прапор.

Володимир Цимбалюк викликав швидку, проте від госпіталізації відмовився. Екс-депутат вигукував, що винним себе не визнає.

Володимир Цимбалюк, обвинувачений:

Покажи хоть одно доказательство!

Активісти тим часом викликали поліцію та будуть звертатися до правоохоронців за фактом наруги над прапором. Вони наголошують, саме обвинувачений облив прапор. Наступне засідання у справі призначили на 27-го лютого.

Залишити відповідь