Синтетичний спирт без похмілля. Алкоголь майбутнього. Пити чи не пити?

Вчені говорять, що алкосинт більш здоровий, ніж традиційний алкоголь, і може допомогти знизити інтоксикацію організму, як стало відомо Вісті Ньюс. Синтетичний алкоголь, або «алкосинт», не викликає похмілля і всіх його ознак.
У вас коли-небудь було таке похмілля, що ви поклялися у що б то не стало, більше ніколи не вживати алкоголь? Є вихід…

Фото Alexas_Fotos/pixabay.com

«Через 10 або 20 років західні суспільства не питимуть алкоголь, за винятком рідкісних випадків», – сказав Натт. «Алкосинт стане кращим напоєм, так само як я бачу – майже через десять років в західному світі тютюн і сигарети зникнуть, коли їх замінять електронні сигарети».
Тільки в 2012 році 3,3 мільйона чоловік у всьому світі загинули від проблем, пов’язаних з алкоголем, а в США лікарні витратили приблизно 220 мільярдів доларів на лікування, пов’язане з алкоголем.
Крім того, що ніколи не буде похмілля (що, чесно кажучи, досить, щоб вплинути на нас), алкосинт обіцяє інші переваги. Однак, на відміну від алкоголю, алкосинт не вражає печінку, серце, кровоносні судини та клітини мозку. Фактично, згідно Наттіалкосинт по не токсичний.
Фахівці охорони здоров’я також цікавляться ще однією особливістю алкосинта, яку дослідники називають «плато». Ця особливість створює межу пияцтва, після чого продовження споживання алкоголю не впливає на стан людини. В принципі, ви можете пити після того, як п’яні, і все одно будете в тому ж стані, що, ймовірно, добре для тих, хто любить перевіряти свої межі.
Це цілком може змінити культуру», – сказав Натт.
Хоча Nutt визнає, що це не чудодійний засіб від алкоголізму – видужуючі алкоголіки все одно повинні триматися подалі, так як немає ніякої гарантії, що алкосинт не вплине на них – він вважає, що альтернатива значно переважує нинішній ризик і може змінити майбутнє вживання алкоголю.
«Хіба це не було б фантастичним, якби ми могли замінити алкоголь чимось, що майже не приводило до смерті?» – сказав він. «Це буде одним з найбільших подій у сфері охорони здоров’я в історії світу».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.