Школярі з Прикарпаття стануть волонтерами Фельдман Екопарк

Школярі з Самбора та інших міст Львівської області, побували днями в Соціально-гуманітарному мультикомплексі. Вони висловили бажання стати членами команди Фельдман Екопарк і розвивати його проекти у себе вдома. На екскурсію до Харкова вони приїхали на запрошення народного депутата України Олександра Фельдмана, з яким познайомилися в Страсбурзі під час сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми «Людство і природа» в Україні». На думку парламентарія, українські політики повинні не закликами, а реальними діями формувати єдину націю, об’єднуючи підростаюче покоління зрозумілими й доступними добрими справами.

Помощь детям с особыми потребностями, спасение попавших в беду животных, сохранение и возвращение в природу редких видов фауны – это то, чем занимается наш мультикомплекс, наш фонд. И это то, что мы можем предложить детям в качестве творческой работы, имеющей смысл и ценность, – підкреслив Олександр Фельдман. – Принципы толерантности, гуманизма, солидарности лежат в основе проектов, которые мы хотим распространять по всей стране через молодежное волонтерское движение и  рады, что его ряды пополнили юные единомышленники с Западной Украины.

Відзначимо, що гості з Прикарпаття вже були заочно знайомі з основними напрямками діяльності Соціально-гуманітарного мультикомплексу, а під час свого візиту змогли побачити все своїми очима і поспілкуватися з керівниками природоохоронних проектів. Вони також побували на виставі “Театру дітей та тварин” і встигли подружитися зі своїми харківськими ровесниками – юннатами, які займаються в Дитячій еколого-натуралістичної академії. Хлопці вирішили разом поширювати ідеї Фельдман Екопарк і працювати над створенням його філій в різних регіонах України. Крім того, для юних галичан, більшість з яких вперше опинилися на Слобожанщині, провели пізнавальну екскурсію по її столиці: показали найкращий у світі пам’ятник Тарасу Шевченку, найбільшу в Європі площу Свободи, знаменитий театр «Березіль» та інші історичні пам’ятки українського Харкова.

Нагадаємо, що на початку жовтня в Страсбурзі на Парламентській асамблеї Ради Європи відбувся сайд-івент «Розвиток Європейської парадигми« Людство і природа» в Україні». На ньому народний депутат України Олександр Фельдман представив парламентарям десяти європейських країн Соціально-гуманітарний мультикомплекс Фельдман Екопарк, який успішно функціонує в нашій країні вже 7 років. На його базі розроблені й успішно функціонують ряд гуманітарних і природоохоронних проектів. Наймасштабніші з них: Центр психосоціальної реабілітації, Дитяча еколого-натуралістична академія, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок», Центр реабілітації кажанів. З 2018 року Фельдман Екопарк активно співпрацює зі Світовим відкритим фондом реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).

Залишити відповідь