Щомісяця у Харкові будуть проводити панахиди за загиблими воїнами України

Тиха та гірка панахида. Десяток українських міст приєдналися до Києва, щоб згадати загиблих у лютому воїнів. Вже 18 бійців загинули від початку року, тільки за лютий російські окупанти вбили 4 людей. У Харкові відтепер щомісяця запалюватимуть лампади, щоб згадати полеглих на Донбасі військових. Усіх їх проводжали в останню путь їх родини та їх села та містечка, тепер прощався Харків. На молебень прийшли атовці та волонтери, кожен із них переконаний: їхні побратими живі, поки їх пам’ятають їхні міста. Перша панахида пройшла у сквері Героїв АТО.

Марія Тахтаулова, керівниця Північно-східного територіального відділу Українського інституту національної пам’яті:

Молитва буде спільна за всіх героїв, що полягли за незалежність України. Зокрема, за Клавдію Ситнік, Володимира Федченкова, Максима Хітайлова та Дмитра Гриня. Таку поминальну молитву ще понад рік тому започаткували в Києві. Сьогодні ми цю акцію поширюємо на регіони. Зокрема такі молитви будуть відбуватися в Луцьку, в Дніпрі, в Одесі, в Полтаві.

Сергій, доброволець, служив у першій хвилі мобілізації:

Просто згадати. Показати, що є люди, яким небайдуже. Пам’ять  це дуже важливо, для того щоб їх смерть не була даремною.

Павло, служив 2014-2015 рік:

Не бывает рано или позднобывает так, что нужно помянуть людей. Пока мы их помнимони живы. Люди должны помнить о том, что война идётлюди гибнут. Люди должны помнитьблагодаря кому они ходят здесь по улицам по мирным.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.