Щедрий вівторок – у Харкові традиційно пройшла щорічна благодійна акція

День підштовхування до добрих справ або Щедрий вівторок. У Харкові традиційно пройшла щорічна благодійна акція, яку весь свят знає як GivingTuesday.

З року в рік співорганізатори харківського заходу підтримують важливі соціальні проекти або людей із незахищених категорій. Цьогоріч мета – зібрати кошти для благодійного проекту Центр творчості для дітей та родин «Отрадне».

Зазвичай на благодійний аукціон Щедрого вівторка виставляли вже готові лоти. Тепер торгам передував ще один цікавий захід – майстерня презентів.

Власну корону з конкурсу Міс Україна-2020 на добрі справи передала Юліана Колеснікова. Дівчинка є амбасадоркою глобального дитячого руху Щедрий вівторок.

Спільно – організаторам, учасникам і гостям – Щедрого вівторка вдалося зібрати 27 300 грн. GivingTuesday – ще досить новий формат для України. Благодійний день виник у 2012 році в США та був створений із простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році. Зібрані кошти спрямують Центру творчості для дітей та родин «Отрадне» – для 400 дітей з соціально вразливих категорій.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.