Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Шедеври німецької класики: Бетховен і Брамс у Харкові (13.04)

Найвідоміші німецькі музиканти – скрипаль-віртуоз Daniel Austrich й один з найбільш яскравих представників німецької диригентської школи Jesko Sirvend виступлять в Харкові з єдиним концертом в п’ятницю 13 квітня!
Daniel Austrich- доцент Вищої школи музики в Кельні, артист знаменитого квартету Мікеланджело. Він добре відомий любителям класичної музики за виступами із сольними програмами й з симфонічними оркестрами, а так само на міжнародних фестивалях у багатьох містах Південної та Північної Америки, Європи та Азії.
Jesko Sirvend – лауреат низки міжнародних конкурсів в області диригентського мистецтва, регулярно виступає з кращими симфонічними оркестрами Європи, серед яких Національний оркестр Франції, музичні колективи з Берліна, Берна, Загреба, Мальме, Копенгагена і багато інших.
Віртуозна гра Daniel Austrich давно і міцно завоювала серця харківських поціновувачів класичної музики, а ось диригент Jesko Sirvend виступить в Україні вперше. Разом з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» німецькі музиканти представлять на сцені Будинку Алчевських концертну програму під назвою: «Шедеври німецької класики: Бетховен і Брамс» в якому прозвучать геніальні твори великих майстрів, ось уже багато років впевнено входять в п’ятірку найбільш виконуваних композиторів світу.
ПРОГРАМА:
І відділення:
Л. Бетховен. Увертюра “Егмонт”;
Л. Бетховен. Концерт для скрипки з оркестром ре мажор.
ІІ відділення:
І. Брамс. Симфонія № 1 до мінор.
Диригент – Jesko Sirvend (Німеччина).
Соліст (скрипка) – Daniel Austrich (Німеччина).
У п’ятницю 13-го! Саме час зробити паузу, відкласти поточні справи, зануритися в безсмертну музику, написану геніями, заглянувши на концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру «СЛОБОЖАНСЬКИЙ».
Чекаємо вас 13 квітня в затишному залі Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (колишній ДК Міліції).
ЗВУК ЖИВИЙ!
початок – о 19:00.
Увага! Просимо не приводити дітей молодше 6 років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023