Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Шанс здійснити мрію та вийти на подіум – у «Kharkiv Fashion» пройшов кастинг

У «Kharkiv Fashion» пройшов кастинг моделей для майбутніх показів, як стало відомо Вісті Ньюс. Вже з 21 по 23 березня на місто чекає фестиваль моди та краси. Спробувати себе в дефіле змогли професійні моделі, у тому числі дівчата plus size, а також новачки.

За право взяти участь у «Kharkiv Fashion» змагаються не тільки дизайнери, а і моделі. Із минулорічного фестивалю стартував новий суміжний проект  для модної події відбирають моделей для показів.

Марія, учасниця кастингу:

Хотелось бы заниматься в этом русле, мне это интересно, мне это нравится. Поэтому, если будет появляться шанс, то почему бы и нет.

На кастинг прийшли близько півтори сотні учасниць.
Тільки третина найкращих отримає шанс представляти колекції. Серед переможниць можуть бути навіть новачки.

Алла Яновська, представник L- models в Харкові:

Это открытый кастинг – любая девушка, мечтающая о подиуме, она может прийти, попробовать свои силы: пройдет – не пройдет, получится, не получится сразу без подготовки – это уже второй вопрос. Пожалуйста, приходите, покажем, научим, в следующий раз уже будете профессиональной моделью выходить на подиум. Хотя есть такие девченки, которые с первого раза, готовясь с подружками, ночью с мамами смотрят фешен тв, и отбирают дизайнеры их для показа.

Дизайнери, які 21-23 березня покажуть свої колекції себе не обмежують ні в чому: мова як про образи та матеріали, так і про категорії, для кого бажають творити. На «Kharkiv Fashion» будуть представлені моделі plus size.

Алла Яновська, представник L- models в Харкові:

Нет стандартам, нет ограничениям. Пожалуйста, развивайтесь, будьте смелее, будьте прогрессивнее, идите. Нравится – делайте. Пробуйте и все получится.

Марія прийшла на кастинг, щоб за допомоги «Kharkiv Fashion» звернутися до українських і харківських дизайнерів: прагне, щоб їхня увага до plus size стала такою ж як в Європі.

Лариса Ждан, учасниця кастингу моделей plus size:

Я модель с 20-летним стажем работы по всему миру. Начинала я работать в любимом, самом дорогом городе Харькове. Приглашаю всех девочек ни стесняться, ни бояться, открывать себя. Это так приятно, так легко! Просто поднимает свою самооценку. И желание жить, радоваться.

50 дівчат вийдуть на подіум наприкінці березня і стануть обличчями колекцій відомих дизайнерів і майбутніх зірок модної індустрії.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023