Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Шахраї видурили гроші у батька загиблого в АТО військового

У Сумах невідомі надурили пенсіонера та обманом забрали всі кошти, виплачені на сина, як стало відомо Вісті Ньюс. Чоловіку зателефонували ніби-то з банку та попросили продиктувати дані картки. Це одна з найпопулярніших схем шахраїв – у жодному разі неможна розголошувати дані своїх карток.

Івану Матвійовичу зателефонували та представилися банківськими працівниками. Чоловік почув одну з найбільш розповсюджених вигадок шахраїв і, на свою біду, повірив.
Іван Матвійович, потерпілий:
Ваші гроші заблоковані, і щоб їх розблокувати вам негайно треба подзвонити. Сказали переверніть на другу сторону і назвіть, там є маленькі написані 3 цифри, я сказав, я їх не бачу, потім взяв окуляри і, мабуть, я. Я не знав, що цього неможна говорити. І я, мабуть, це сказав.
Щойно розмова скінчилася 60-річний чоловік отримав СМС про те, що з його картки зняли всі гроші. А це 50 тисяч гривень.
Іван Матвійович, потерпілий:
Ці гроші були перераховані мені державно та районною адміністрацією, так як мій син 1 січня загинув.
Донька одразу ж заблокувала картку, але було вже пізно. Зараз у поліції відстежують шахраїв, що не погребували обманути батька, що втратив в АТО сина. Правоохоронці вкотре просять українців не довірити подібним телефонним дзвінкам.
Володимир Біденко, ст. інспектор ВК ГУНП у Сумській області:
Правоохоронці знову застерігають громадян – за жодних обставин не слід надавати конфіденційну інформацію про свої фінансові документи. Лише почувши, що вас просять назвати код доступу до карти, вам слід негайно перервати розмову та покласти слухавку. Так діють виключно шахраї.
Аферу кваліфікують за ознаками статті шахрайство. Якщо ви отримали схожий дзвінок, повідомте про це банк.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023