Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Шахрайську схему поліція розкрила в Харкові

Купували унікальну знижку, а отримували звичайний папірець. Шахрайську схему розкрили в Харкові, як стало відомо Вісті Ньюс. На гачок потрапили десяток довірливих харків’ян. Бандитів затримали на гарячому. Усі вони жителі різних міст України.


Чергувала банда здебільшого біля супермаркетів Харкова.
Руслан Бірюков, радник начальника ГУНП в Харківській області:
Під видом проведення лотерей, надання пільг, знижок у магазинах виманювали гроші у довірливих громадян та в подальшому не виконували своїх обіцянок, заволодівали вказаними грошима.
Так звані рекламщики пропонували харків’янам бонусну картку. Та, аби її отримати, потерпілі мали довести свою платоспроможність. Віддавали за псевдоунікальний дисконт гроші. Наступного ж дня мали активувати знижку та забрати кошти назад. Та ось тільки замість грошей у конверті на щасливих володарів знижок чекали вже звичайні папірці. Вигадали схему 40 та 49-річний кияни. Пізніше до них долучилися і жителі різних міст України.
Руслан Бірюков, радник начальника ГУНП в Харківській області:
Всього в угрупування входило понад 20 осіб, всі вони були затримані, доставлені до відділення поліції, де з ними були проведені слідчі заходи. Шість осіб з них вже затримано в порядку 208 кримінально-процесуального кодексу України.
За час своєї діяльності шахраї встигли ошукати 10 харків’ян. Під час обшуку у домівках затриманих знайшли телефони, акційні листівки та самі дисконтні картки. Наразі триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023