Сергій Притула теж просить присвоїти ім’я загиблого Дані Дідіка харківський школі

Шоумен, волонтер і ведучий Сергій Притула долучився до акції з увічнення пам’яті харківського школяра Дані Дідіка, який загинув у 2015 році під час теракту неподалік Палацу спорту. Підліток йшов у колоні на мирному мітингу на честь Революції Гідності, коли здетонувала бомба, закладена проросійськими найманцями. У теракті померли 4 харків’ян.

Прізвищем Данила вже кілька років просять назвати школу, в якій хлопець вчився, але поки це не вдалося зробити. В пам’ять про учня тут поки лише повісили меморіальний знак.

Притула сфотографувався на порозі навчального заладу, тримаючи в руках банер із фото Дані та закликом присвоїти школі № 11 його прізвище. У дописі в соцмережах волонтер написав:

Даня, який, як і Устим Голоднюк, і Назар Войтович, може і має бути символом для підростаючих поколінь. Було б бажання у “верхів”. А їх, якщо тиснути з різних боків, то воно і з’явиться!

Нагадаю, на честь Дані Дідіка також записали альбом із піснями українські музиканти. Проект назвали “Так працює пам’ять”. Його ініціатор Руслан Горовий так написав про альбом:

Шістнадцять треків проекту “Так працює пам’ять маємо. Врубайте голосно. Киньте собі в плейлист. Кожна пісня це цеглинка в стіну пам’яті маленького героя якого вбив русскій мір лише за те, що він відчував себе українцем і хотів жити в Україні.

На изображении может находиться: 4 человека, на улице

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.