Семирічна харків’янка завдяки сирникам поїхала до Санти

Семирічна харків’янка переконалася у на власному досвіді, що новорічна казка таки існує. Кілька місяців тому Вісті Ньюс розповідали вам про те, як школярка з Харкова збирає кошти, аби здійснити мрію. Уляна змалечку хотіла поїхати до Санти. Проте придбати заповітний квиток родина можливості не мала. Тож на здійснення бажання мала вирішила підзаробити самостійно. Готували з мамою сирники та продавали буквально по всьому місту. За півроку Уля назбирала третину необхідної суми. У родині навіть не уявляли, яка казка з ними трапиться, під час доставки останнього замовлення 2017 року. Свідками маленького новорічного дива стали наші журналісти.

29-го грудня Уля з мамою мали відвезти останнє сирникове замовлення 2017-го. Підкріпитися смачненькими сирниками вирішили співробітники аеропорту. Та щойно ступивши до термінала, дівчат спантеличила кількість камер. Вони навіть і уявити собі не могли, що усього за кілька хвилин заповітна мрія маленької харків’янки здійсниться. У залі летовища на родину чекали два омріяних квитки до Санти.
Альпер Кашікчі, генеральний директор компанії-авіаперевізника:
Ми готові заплатити за твої сирнички, ми погодились, домовились разом з Сантою, що дамо тобі, але не гроші, а два квитки на батьківщину Санти тобі і твоїй мамі.

Навіть за півгодини після вручення квитків донька та мама не можуть оговтатися від емоцій. У те, що відбулося не вірять і досі.
Юлія та Уляна отримали квитки до Лапландії:
Ну я что-то думала, я говорила маме, что в хороший день все хорошее будет и вот. Ну чудо конечно. Я думаю, что это предновогодняя чудесная история.

Зустрітися з Сантою Уля вирішила у перший день нового року.
У валізах нічого зайвого – лише теплі речі. У першу чергу теплі рукавички, що подарувала одна з клієнток і завзятих шанувальниць сирників.
На питання “чому вирішили здійснити мрію маленької Улянки?”, представники авіалінії відповідають: Дивлячись на маленьку мрійницю згадали і своїх дітлахів, і самих себе у дитинстві. Знову відчули, як це чудово – мріяти та вірити у казку!

Ольга Каплун, представник компанії-авіаперевізника:
Ульяна своего рода – символ того, что тем более перед Новым годом мечты сбываются. Стоит только в это верить, очень сильно.
Та не дивлячись на те, що шлях до заповітної мрії вже у кишені школярки, полишати сирниковий стартап мала не збирається. Вже і ціль нову обрала – заробляти на квиток до Польщі, де живе її друг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *