Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

СБУ затримала у Сумах та Львові хабарників, що вимагали гроші

На трьох хабарників менше. Служба безпеки виявила корупціонерів у лавах сумських екологів і львівських експертів центру медико-соціальної експертизи, як дізналися Вісті Ньюс. У першому випадку у Сумах погорів на отриманні грошей керівник одного з відділів обласної Державної екологічної інспекції. Він, до слова, ще є і місцевим депутатом облради. За даними СБУ, чоловік обклав даниною свого підлеглого. Останній мав платити щомісяця 2 тисячі грн за те, що має змогу працювати на своїй посаді. Оперативники затримали держслужбовця у момент, коли той брав чергову суму.

А у Львові у зв’язці працювали двоє – керівник і його працівник – Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи. Вони вимагали від місцевого жителя п’ятдесят тисяч гривень. За ці гроші мали посприяти призначенню йому третьої групи інвалідності на довічний термін. Чиновники не побоялися брати кошти у робочому приміщенні. Попросили одразу всю суму.
В обох випадках слідство ще не закінчилося.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023