Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

СБУ виявила у проросійській ГО антиукраїнські матеріали та зброю

У Запоріжжі обшукали представників проросійської громадської організації «Союз православный «Радомир», як дізналися Вісті Ньюс.

Представники Служби безпеки знайшли в приміщенні ГО незареєстровану зброю, набої до неї. Крім цього силовики виявили та конфіскували медалі “Патріот Росії”, символіку організації та буклети з антиукраїнською пропагандою. У СБУ повідомляють, що організація надавала так звані “охоронні” послуги Запорізькій Єпархії Української православної церкви Московського патріархату. За даними СБУ, представники громадської організації порушують рівноправність громадян. І цим вони створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів. Крім цього «Союз православный «Радомир» звинувачують у виправдовуванні агресії проти України з боку РФ. Нагадаємо, 11 січня проти окремих священиків Української православної церкви Московського патріархату порушили кримінальне провадження за статтею про порушення рівноправності громадян. Йдеться про резонансну справу, в якій малюка відмовився відспівувати священнослужитель. Наразі триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023