Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

СБУ попередила спроби провокації російських спецслужб

Російські спецслужби готувалися до провокацій в Україні, як стало Вісті Ньюс. У СБУ попередили спроби розшатування ситуації на 9-те травня. Для пошуку учасників безладів завербували двох мешканців Київської та Сумської областей. Молодики були адміністраторами антиукраїнських груп у соцмережі «ВКонтакте» і саме вони мали найняти за гроші людей для провокацій. Їх збиралися залучити до акції так званого «Маршу Безсмертного полку» у різних містах країни. У Службі безпеки інформують, запобігаючи російській інформаційній агресії напередодні травневих свят, вдалося заблокували у соцмережах вісім антиукраїнських спільнот. Усі вони розповсюджували заклики до участі у провокаційних фейкових акціях в інтересах країни-агресора.

Затриманий:

Начиная с 2014 года я стал активным участником пророссийских групп, таких как антимайдан, Сумы – это новороссия и другие. В это время я начал размещать у себя посты о фашизме в Украине, о беспомощности украинской действующей власти, а также о повсеместном ущемлении русскоязычных жителей. Я должен был подыскать 20-50 парней для беспорядков на территории городов Лисичанск и Рубежное во время празднование 9-го мая.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023