Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

СБУ підозрюють Максима Мусєєва у державній зраді

Голову адміністрації одного із районів Харкова звинувачують у співпраці з російськими спецслужбами, як стало відомо Вісті Ньюс. Оперативники СБУ встановили, що посадовець у 2015 році під час перебування в тимчасово анексованому Криму був завербований представниками ФСБ для виконання завдань на шкоду державній безпеці України. У ЗМІ назвали прізвище чиновника – це голова адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Максим Мусєєв. Він на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував заяву СБУ.

Віктор Кононенко, заступник голови СБУ:

Службою безпеки викрито, задокументовано та припинено діяльність голови однієї з районних державних адміністрацій Харківської області, котрий під час перебування у 2015 році на території ТО республіки Крим потрапив в поле зору ФСБ РФ та був ними завербований. Зустріч із кураторами здійснювалася як на території Російської Федерації, не зважаючи на те, що вказана особа мала допуск до держтаємниці за формою 3, так і на території третіх країн. Ним активно використовувалися опосередковані канали зв’язку, а саме електронна пошта та мобільні, видані російськими кураторами зі спеціальними мобільними додатками до них. За ініціативою чиновника в Харкові було створено альтернативні організації ветеранів АТО, які замість допомоги ветеранам займалися здирництвом і збором інформації, яка носить військовий та мобілізаційний характер. Так їм вдалося зібрати списки учасників АТО як діючих, так і ветеранів, які були передані замовнику саме нашим зловмисником і відповідно ним російській стороні. Згідно з отриманим висновком державного експерта з питань таємниць, зібрані матеріали містять державну таємницю, передача якої спецслужбам РФ завдає істотної шкоди державній безпеці України. Крім того в рамках досудового розслідування задокументовано факт наявності у чиновника подвійного громадянства. Так 20.02.15 року на території ТО республіки Крим він отримав внутрішній паспорт громадянина РФ, який 12.04 .16 року управлінням з питань міграції ГУ МВС Росії м. Москва було замінено на паспорт іншої серії. 4.02.16 року він був документований паспортом громадянина РФ для виїздів за кордон, а 14.06.16 року – індивідуальним податковим номером. За результатами розслідування чиновнику повідомлено про підозру вчинення злочину, передбаченого ст. 111 ККУ та планується оголошення його в розшук у зв’язку з тим, що він на території РФ.

Фото Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023