Росіяни не зможуть проголосувати в Україні

Росіяни не зможуть проголосувати в Україні — доки РФ не відмовиться від виборів на окупованих територіях, як з’ясували Вісті Ньюс.
Не підійдуть до бюлетенів та урн. Росіяни не зможуть потрапити на голосування на території України — про це заявили в ноті Міністерства закордонних справ України. Доступ до виборчого процесу росіяни отримають тільки за виконання вимоги — не проводити вибори 18-го березня 2018 року на тимчасово окупованих РФ територіях України – Автономній Республіці Крим та м. Севастополь.
У Міністерстві внутрішніх справ звернулися до громадян РФ і працівників дипломатичних установ із проханням не провокувати ситуацію та дотримуватися законів України. Також наголосили: «…у неділю 18 березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах».

Офіційна заява МВС України в зв'язку з наміченими на 18 березня виборами президента Російської ФедераціїЗгідно з нотою…

Опубліковано МВС України 16 березень 2018 р.

Нагадаємо, вибори в РФ проходитимуть 18-го березня.
Раніше низка патріотичних організацій України обіцяла не допустити голосування за президента РФ і анонсувала акції протесту на час, відведений на процедуру волевиявлення під посольством і консульствами.

Текст офіційної заяви:
«МЗС України рішуче засуджує рішення російської окупаційної адміністрації провести 18 березня 2018 року вибори президента РФ на тимчасово окупованих Росією територіях Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.
Організація і проведення незаконного голосування в тимчасово окупованих АР Крим та м. Севастополі є черговим кроком з реалізації стратегії Кремля, спрямованої на легітимізацію наслідків агресії проти України. Це грубо порушує фундаментальні принципи і норми міжнародного права, зобов’язання Російської Федерації за міжнародними договорами, сторонами яких є Україна і Російська Федерація, законодавство України, а також суперечить Статуту ООН, Резолюціям Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України» 68/262 від 27 березня 2014 року, «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)» 71/205 від 19 грудня 2016 року та 72/190 від 19 грудня 2017 року; Гельсінському заключному акту Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 1 серпня 1975 року.
Результати незаконного голосування будуть нікчемними з юридичної точки зору, не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством. Всі причетні до організації та проведення незаконного голосування в тимчасово окупованому Криму нестимуть відповідальність згідно із законодавством України.
Більше того, незаконне голосування на тимчасово окупованій території України спотворить результати виборів в Російській Федерації в цілому і, таким чином, поставить під серйозний сумнів їхню легітимність.
В Україні вітають рішення БДІПЛ ОБСЄ та інших міжнародних партнерів не брати участь у спостереженні за незаконним виборчим процесом в окупованих АР Крим та м.Севастополь. Очікуємо, що у підсумковому звіті міжнародної місії за спостереження за виборами президента РФ буде чітко вказано на незаконність проведення російських виборів на території українського Криму.
Переконані, що належною відповіддю міжнародного співтовариства на нову спробу Москви підірвати засадничі принципи сучасного світоустрою – суверенітет, територіальну цілісність та непорушність кордонів – має бути посилення санкційного тиску на державу агресора, у тому числі у вигляді персональних санкцій.
Закликаємо наших партнерів рішуче засудити незаконні дії РФ з організації виборів у тимчасово окупованому Криму та не визнавати їхні «результати».
Україна поновлює свою категоричну вимогу до Російської Федерації припинити збройну агресію проти нашої держави та деокупувати захоплені нею українські території, вивівши звідти свої війська».

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100