Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Російські спецслужби постійно намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні – СБУ

Російські спецслужби постійно намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні та дискредитувати її перед світовою спільнотою, як стало відомо Вісті Ньюс. Про це заявили на брифінгу в СБУ. Тільки за цей рік українські силовики зафіксували 12 спроб провокацій, які ретельно спланували спецслужби країни-агресора. Так на початку лютого в Ужгороді намагалися підпалити будівлю «Товариства угорської культури Закарпаття». Метою такого вчинку було розірвання дружніх відносин з Угорщиною. І для цього, знову ж таки, підшукували українців. Організатором з російського боку виявився Віктор Пономарьов. Зазначимо, що чоловік раніше не раз потрапляв в поле зору СБУ. У 2015 він намагався влаштувати теракт на День Конституції України. А на Буковині він намагався організувати підпал двох румунських шкіл.

Залучений до провокацій спецслужб РФ:
Добавился мне в контакте в друзья и сразу же добавляет меня в эту программку. Это было 30 мая 2015 года. Я должен был устанавливать муляжи бомб в больших скоплениях людей или же важных объектов. Затем делать звонок или милицию с целью дестабилизации.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023