Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Романтичні рокери “Без обмежень” запалили Харків

На численні прохання, гурт “Без обмежень” вирішив продовжити тур на підтримку синглу “Хочеш” з майбутнього альбому, реліз якого заплановано на весну цього року. 22 лютого у Харкові відбулась творча зустріч із фронтменом гурту, а вже 27 – гурт відіграв концерт. Які плани у хлопців далі й чому вони проти своєї участі у Євробаченні, – знає Тетяна Ткач.

Гурт “Без обмежень” розпочав другу частину свого туру “На біс”. Попереду ще десять міст України, а 27 лютого разом з хлопцями співав Харків.
Тур гурту охопив 33 міста, що є особистим рекордом виконавців.

Сергій Танчинець, соліст гурту “Без обмежень”:
Тур, який налічує 33 міста – наш особистий рекорд. Тур досить розтягнутий в часі, почали ми його в вересні, закінчуємо в березні. Нам такий ритм досить подобається і в квітні ми попрямуємо знов в такий точно тур, але вже з новим альбомом. Розпочнемо з презентації в Києві 13 квітня і поїдемо по Західній частині, Центральній, а потім на Схід і на Південь.

Романтичні рокери, як називають гурт шанувальники, або поміркований романтик, як сам себе називає Сергій Танчинець вже мають плани щодо виступів закордоном. Так у вересні 2017-го гурт вперше виступив в Лондоні – на благодійному концерті.

Сергій Танчинець, соліст гурту “Без обмежень”:
Знаю про плани на літо про Північну Америку, можливо це буде Канада і USA. Але точних домовленостей зараз нема і йдуть перемовини.

Найпростіший шлях аби тебе почули закордоном – це Євробачення, але Сергію такий спосіб не до душі.

Сергій Танчинець, соліст гурту “Без обмежень”:
– Євробачення для нас не на часі і маю надію, що через деякий час воно так само для нас буде не на часі, і тому Євробачення пройде мимо нас, а ми – мимо нього. Я не бачу себе та гурт “Без обмежень” на цьому конкурсі з багатьох причин. Я з повагою ставлюся до цього конкурсу, власне, але “Без обмежень” я там не бачу на даний момент.
– А де бачите гурт “Без обмежень”?
– “Без обмежень” бачимо в топі українських гуртів сучасності.

Ну, а поки тур у розпалі, і атмосфера на концертах панує драйвова. Напередодні жіночого свята “Без обмежень” рушить до Одеси, де перед концертом запланована фан-зустріч, на кшталт тієї, що вже відбулася у Харкові. А для глядачів програми “Вісті” Сергій Танчинець також має, що сказати:

Надзвичайно приємне, широке, освітлене, охайне місто, в якому живуть привітні люди, справжні українці, громадяни своєї держава. Я бажаю вам залишатись такими або кращими. Бажаю нам всім якомога швидшого приходу весни, яку ми так сильно чекаємо, і в прямому сенсі цього слова, і в відносному. Тобто миру нам всім, взаємоповаги, взаєморозуміння і все у нас буде добре. Слава Україні!

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023