«Родинне коло». Сім’ї загиблих героїв Харківщини єднаються заради майбутнього (18.05)

18 травня 2019 року о 10-00 в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

Зустріч відбудеться в рамках всеукраїнського проекту для родин загиблих в АТО «Родинне коло Харківщини», який реалізується ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» за підтримки ГС «Харківський університетський консорціум».

Мета проекту – надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки родинам, які втратили найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Кожна сім’я залишається наодинці з горем від втрати близької людини. «Родинне коло Харківщини» – це емоційний і духовний простір, у якому батьки, дружини, діти, рідні можуть бути разом і підтримати один одного.

Захід відбудеться за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові, БФ «Нація добра, а також інших волонтерських та громадських організацій м. Харкова.

ПЛАН ЗАХОДУ

№ з/п Час Стислий опис Коментар
1 9.00 -10.00 Реєстрація учасників, вітальна кава, консультації, спілкування з ЗМІ 2 поверх

Хол біля зали №2

2 10.00 – 10.30 Спільний захід. Презентація організаторів, групи психологів, представників Хар РІ НАДУ при Президентові України, Харківської державної адміністрації, партнерів проекту «Родинне коло».

Головна мета – презентація «Восьмикрокової програми ведення груп психологічної підтримки  дорослих і дітей, що втратили близьких» (Партнер – Центр по роботі із важкими втратами університетської лікарні «Акерсгус»)

2 поверх

Зала №2

3. 10.30 – 10.45 Підготовка до груп психологічної підтримки  
4. 10.45 – 12.45 Групи психологічної підтримки для членів родин (проводять психологи):

–                     група для матерів;

–                     група для дружин;

–                     група для чоловіків;

–                     група для підлітків;

–                     група для дітей до 6 років;

–                     група для дітей віком 7- 12 років.

8

окремих аудиторій

5. 12.45 – 13.30 Вільне спілкування. Фуршет. 2 поверх

Хол біля зали №2

6. 13.30 – 14.00 Підведення підсумків, закриття заходу, подяки, прощання, спільне фото 2 поверх

Хол біля зали №2

7. 14.10 – 14.15 Автобус до пам’ятника Захисникам України  
8. 14.30-15.00 Покладання квітів до пам’ятника Захисникам України, запалювання свічок, вшанування пам’яті за участю Національної академії Національної гвардії України. Проповідь від Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові Пам’ятник Захисникам України
9. 16.00 – 17.00 Завершення роботи, підведення підсумків групою психологів  

Залишити відповідь