Рибоохоронні патрульні Харківщини вилучили 14 заборонених знарядь лову на місцевому ринку

Харківським рибоохоронним патрулем з метою попередження порушень правил рибальства під час заборони на вилов риби у зимувальних ямах проведено роботу з попередження збуту заборонених знарядь лову. За результатами проведених заходів на торгівельних майданчиках м. Харкова та Харківської області у листопаді виявлено декількох порушників. У них було вилучено 14 заборонених знарядь лову.

Рибоохоронні патрульні Харківщини вилучили 14 заборонених знарядь лову на місцевому ринку

Зокрема, шостого листопада патрульні викрили громадянина на ринку Барабашово, який торгував сітками з льоси, у кількості 3 шт. та «екранами» (10 шт.).

На тому ж ринку було зафіксовано аналогічне порушення. У чоловіка вилучено сітку з льоси.

За даними фактами складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 153 до 1 700 грн з конфіскацією знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Харківський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії»: (095) 611-94-30 або (098) 894-25-94.

Джерело

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100