Ресторатор Ігор Савчук у Харкові: де смачно поїсти і чому українська кухня краща?

Його добре знають за особливу любов до національної кухні. У ресторанному оберемку Ігор Савчук має 3 заклади в Києві – «Село і люди», «Флібустьєр» і караоке-хаб на Подолі. У подальших масштабних планах – відкрити 100 ресторанів в Україні, а далі і вийти за ії межі.

Відомий український ресторатор Ігор Савчук є володарем премії Celebrity Awards у номінації «Кращий ресторан національної кухні». Він номінант бізнес-премії Cabinet Boss у номінаціі «Національний ресторан року». Багато років колекціонує українські старовинні рецепти. Це хобі обернулося  спільним проектом із холдингом «Перец ФМ» розробили «Село і люди». Харків виділяє серед інших міст України. Каже, тут і смачно і високий рівень кухні.

Його ж караоке-хаб на київському Подолі не тільки в топі у киян, а й надихає харків’ян , в досить не легкий для ресторанного бізнесу час, відкривати нові місця відпочинку. «M.F.N»- (my friend’s night) відкрив свої двері і щотижня буде радувати харків’ян різноманітними вечірками, інтерактивним знайомством між собою гостей закладу, подарунками тощо.

Вже незабаром провідний український Ігор Савчук приїде до Харкова на відкриття вже власного ресторану.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.