Ремонти під обстрілами – у Харкові нагородили газовиків, які працюють із першого дня війни

Із 24 лютого Харків опинився під постійними російськими обстрілами. Армія окупанта била по житловим кварталам ракетами, наносила авіаудари, обстрілювала з артилерії. Тисячі людей вимушено виїхали, але багатьом довелося лишитися, щоб місто-мільйонник вижило, і людям лишилося куди повертатися. Співробітники екстрених служб: від пожежників і медиків до газовиків і комунальників були вимушені працювати з ризиком для життя. Адже під ударом був кожен куточок Харкова, а околиці міста стали буквально передовою.

У Харкові нагородили газовиків, які щодня працюють під обстрілами. За час війни завдяки фахівцям  Харківміськгазу вдалося зберегти газопостачання до будинків, і місто продовжило жити. Важку і небезпечну роботу кількох десятків працівників акціонерного товариства відзначили нагородами від Кабміну і Міністерства енергетики України.

 

Із 24 лютого бригади аварійно-диспетчерської служби виїжджали на виклики через обстріли більше 5 тисяч раз. На жаль, майже завжди це масштабні як руйнування житлових багатоповерхівок, так і підприємств, які супроводжуються пожежами та розбитими інженерними мережами.

Газовикам довелося виїжджати в найбільш небезпечні райони Харкова: Салтівку, П’ятихатки, Обрій. Працювати у числі перших поруч із саперами і ДСНСниками, бригадами швидкої та правоохоронцями. І все це під загрозою авіаударів і артобстрілів. Усі виїзди газовиків із 24-го лютого потребують складної командної роботи, тому відзнаки отримали фахівці всіх ланок Харківміськгаз. . Наразі команда акціонерного товариства продовжує роботу. На сьогодні фахівці Ат відремонтували більше 1-го кілометра газопроводів, відновили роботу газорегуляторних пунктів, щоб 500 тисяч споживачів у Харкові не відчували перебоїв і небезпеки у побуті.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.