Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Рекордне мінне поле під лінією електромереж – як харківські енергетики відновлюють живлення

У Чугуївському районі під час відновлення високовольтної лінії знайшли рекордну кількість мін.

Про це повідомили в “Харківобленерго”.

Між селами Гракове і Мосьпанове (Чугуївський район) сапери знешкодили 250 протитанкових мін. Усі вони були закладені під лінією електропередачі 35 кВ. Міни були розташовані  щільно на лінії протяжністю всього 300 метрів. Це всього між двома прольотами мережі.

“Це рекордна кількість мін за весь час роботи високовольтного РЕМ, ми такого ще не бачили. Сапери деактивували їх та вивезли з місця виконання робіт. Далі ми вже змогли продовжувати тут працювати із залученням спецтехніки – крану, вишки та ямобуру”, – начальник Харківського високовольтного району електричних мереж (РЕМ) АТ “Харківобленерго” Олександр Ганус.

За словами начальника РЕМ, роботи щодо відновлення цієї лінії – на завершальному етапі. Вона живить село Мосьпанове, мешканці якого можуть розраховувати на повернення електрики вже найближчим часом.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023