Рекорд серед антирекордів – у Харківській області +143 хворих на ковід. Більше тільки на Львівщині

Отак виглядає карта спалахів КОВІД в Харківській області. Найбільше хворих у Харкові.

карта040820

Минула доба принесла регіону черговий антирекорд за кількістю хворих. На цей раз ковід підтвердили в 143 людей. Це ледь невдвічі більше, ніж фіксували у неділю. Тоді було плюс 88 позитивних на коронавірус пацієнтів.

Харківська область на шостому місці за смертністю від ковід. Нині вже 132 людини померли від коронавірусу. При цьому регіон опинився в зеленій зоні карантину. Причина – невелика кількість хворих – зараз вдома та в лікарнях хворіють понад півтори тисячі людей. Але разом із тим за минулий тиждень ледь не щодня область «била» власні антирекорди з захворюваності.

Одним із джерел розповсюдження в місті-мільйоннику медики називають громадський транспорт.

Тарас Пастух, заступник голови ХОДА:

Ми вимагаємо від поліції посилити свою роботу за контролем у місцях скупчення і також у транспортних засобах, безпосередньо, метро, тролейбусах, маршрутках. Тому що, насправді, дуже багато людей сьогодні самі звертаються про те, що пасажири в транспорті вже фактично забули про масковий режим.

На щастя, наразі виявляти стали менше хворих на ковід у важкій формі. Цього досягли завдяки більшому рівню тестування – за добу тестують до 2 тисяч ймовірних хворих. Але разом і зтим реанімація обласної інфекційної лікарні заповнена практично на 100%: 238 ліжок із 240.

Павло Нартов, директор Харківської облінфекційної лікарні:

На ранок у нас на апараті ШВЛ було 9 хворих. Із них 1 хворий на інвазивній вентиляції легень, це через інкубаційну трубку. І 8 хворих було на масці.  Вихідні дні – хворих багато, більше, ніж завжди, тому що ми їх не виписуємо. А так до 240 хворих на себе беремо.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.