Реабілітація воїнів АТО в горах

У Карпатах з’явився перший реабілітаційний центр для військових, як дізналися Вісті Ньюс. Як повідомляє військове телебачення, рекреаційна зона розташувалася на Спортивно-навчальній базі Збройних сил «Тисовець». Перші службовці АТО вже оселилися у затишних номерах.

У переддень нового року реабілітаційний центр прийняв першу групу гостей. До затишних номерів заселилися 10 військовиків 72 ОМБР з родинами.
Боєць ЗСУ приїхав до новоствореного центру:
Я завжди мріяв побути в Карпатах і цього разу це перший раз я приїхав в Карпати. Мене взагалі завжди вражали гори. Я мріяв і слава Богу в цьому році пощастило приїхати сюди, я задоволений з дружиною. 
Юрій Повх, приїхав до новоствореного центру:

Ми нещодавно вийшли із зони АТО. Дуже приємно, що Міністерство оборони про нас не забуває. Може таке маленьке свято нам організувати. Ми приїхали з родиною відпочити. По-перше, змінюється обстановка. І коли ти з родиною відпочиваєш, ти забуваєш про ту війну. За те, що там було.

Реабілітаційний центр розташований на базі Львівського Навчально-спортивного центру «Тисовець». Першими на відпочинок приїхали військовики з АТО та їхні родини. Тут вони можуть отримати необхідну психологічну допомогу.
Василь Пилипчак, начальник навчально-спортивної бази «Тисовець»:
З числа офіцерів немає нікого. Це в основному прапорщики, це в основному солдати і сержанти контрактної служби зі своїми сім’ями. Передбачені заходи по заняттям спортом: прогулянки на лижах, тренажерні зали, катання на санях, демонстрація відеофільмів, організація культурно-масових заходів, концертів, зустріч нового року, адже зустрічати новий рік вони будуть у нас.

Відкрили реабілітаційний центр за ініціативою Президента України Петра Порошенка. На базі закладу є потужний медично-реабілітаційний центр. Тут можна і курс фізіотерапії пройти, і консультацію лікарів отримати.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100